(096) 329-12-50 (круглосуточно)

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОКЦВЕТНЫЕ ОКНА
 
Шановні клієнти!

Повідомляємо Вас, як нашого постійного клієнта, що на підставі прийнятого засновником рішення, наша компанія «Вікна Мебітар» з 01.01.2018р. перейменована в «Євро Комфорт».

Зміни не торкнуться діяльності, колективу та асортименту компанії. Ми, як і раніше, займаємося продажем металопластикових та алюмінієвих конструкцій, пропонуємо до вибору всі супутні матеріали та надаємо повний спектр ремонтних і монтажних робіт.

Ми вдячні за те, що Ви з нами і сподіваємося, що Вам сподобається покращена якість обслуговування і розширений вибір продукції, який ми тепер пропонуємо. Заходьте і переконайтеся самі!

Социальная программа для пенсионеров

Уважаемые пенсионеры! 

Наши родители, бабушки и дедушки, мы уважаем ваш возраст. Мы искренне благодарны Вам за вашу мудрость и теплоту, за душевную щедрость, за опыт, что Вы передаете каждому из нас.

Сколько трудностей Вы преодолеваете сегодня и не унываете! Мы понимаем, как Вам нужна наша поддержка и помощь.

Как хочется чтобы в палитре Вашей жизни были только теплые и светлые тона, а потому Компания "Евро Комфорт" создала для Вас "Социальную программу для пенсионеров", которая дает Вам возможность приобрести окна со скидкой   -14%

 

Детальную информацию Вы можете узнать в одному из наших офисов

Не теряйте время, записывайтесь на бесплатный замер* уже сегодня

 

* бесплатный замер в чертах г. Белая Церковь