(096) 329-12-50 (круглосуточно)

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОКМеталопластиковые окна
 
Шановні клієнти!

Повідомляємо Вас, як нашого постійного клієнта, що на підставі прийнятого засновником рішення, наша компанія «Вікна Мебітар» з 01.01.2018р. перейменована в «Євро Комфорт».

Зміни не торкнуться діяльності, колективу та асортименту компанії. Ми, як і раніше, займаємося продажем металопластикових та алюмінієвих конструкцій, пропонуємо до вибору всі супутні матеріали та надаємо повний спектр ремонтних і монтажних робіт.

Ми вдячні за те, що Ви з нами і сподіваємося, що Вам сподобається покращена якість обслуговування і розширений вибір продукції, який ми тепер пропонуємо. Заходьте і переконайтеся самі!

От сердца к сердцу. Добрые окна от компании которая создаёт комфорт!

 Старші люди, з сивиною біля скронь, завжди Вам скажуть,

що у світ та між люди потрібно нести добро, тоді воно добром вертатиметься. 
Слово сказане від серця досягне серця, а посіяне зло бумерангом повернеться в життя твоє.
В житті перемагає не той хто шукає свою вигоду, а той хто допомагає іншим.

 

І саме тому краще робити коловорот добра. 

Про таких людей, дітей та заклади в яких вони навчаються та виховуються ми часто забуваємо, або приймаємо рішення не бачити, - і це не вірно.

Хоча б тому, що вони також частина суспільства, просто інакші, не такі як ми - вони "Діти сонця" .

Мудрі люди кажуть, що людська душа сама собі обирає завдання, які вона має пройти для здобуття безцінного досвіду життя, але шкода, що людський розум такий обмежений та багато чого не хоче бачити та помічати.

Наша компанія, в особі Анатолія Анатолійовича Гончара, стала більш відкритою, та такою що сіє добро. А тому в  серпні ми подарували вікна для Білоцерківської школи розумово-відсталих діток №19.

Нехай,тепер, Вам буде затишніше та приємніше спостерігати за змінами пір року, різними погодними умовами. Досліджуйте очима світ через вікно з яким тепло та комфортно.

 

 Відгуки працівників Білоцерківської школи №19